Fermuar Fiyatları

Fermuar iki parçalı kumaş şeride tutturulan, karşılıklı dişlerin üzerinde yürüyerek birbiri içine geçip klapanmasını sağlayan bir düzenektir. Fermuar icat edilmiş olan ürünler arasında günlük hayatın birçok noktasında kullanımı yaygın olan endüstriyel ürünlerden biridir. Genellikle giysilerde, çanta, cüzdan, çatır ve benzeri alanlarda kullanılan fermuarın farklı çeşitleri bulunmaktadır. fermuar çeşitleri yapılarına göre dipli fermuar, separe fermuar ve kombi fermuar olarak üçe ayrılmaktadır. Ayrıca fermuarlar üretildikleri hammaddeye göre de metal fermuarlar, naylon fermuarlar ve kemik fermuarlar olarak üç alt kategoriye ayrılmaktadır. Bu fermuar çeşitleri aynı zamanda fermuar fiyatlarındaki farklılaşmaya da etki eden faktörlerdir.

Fermuar Çeşitleri ve Fiyatları

Fermuar fiyatları belirlenirken ya da fermuar fiyatları değişkenlik gösterirken bu sürece etki eden bazı temel etkenler vardır. Bunlardan ilki fermuar yapılarına, fermuar tiplerine göre fermuar fiyatlarının değişkenlik göstermesidir. Yukarıda da sıraladığımız üzere fermuar tipleri dipli fermuar, separe fermuar ve kombi fermuar olarak sınıflandırılmaktadır. Bu fermuar tiplerinin genel kullanım alanları ve fermuarların üretim sürecindeki malzeme ve sistemleri farklıdır. Bundan dolayı bu fermuar tipleri arasında fiyat farklılıkları olmaktadır. Yine fermuar fiyatlarına etki eden bir başka faktör ise üretildiği hammaddeye göre değişkenlik gösteren fermuar çeşitleridir. Yani metal fermuar ile naylon fermuar ya da naylon fermuar ile kemik fermuar arasında fiyat farkı olmaktadır. Fermuar fiyatlarında değişkenlik olmasını etkileyen bir başka olgu ise fermuar tipi dişlerinin genişlik farklılıklarıdır. Çünkü üretilmekte olan fermuarların hepsi aynı dişli genişliğine sahip değildir. Bundan dolayı fermuar diş genişliği de fermuar fiyatlarında farklılaşma olmasına neden olmaktadır. Bu temel üç madde haricinde fermuar fiyatlarında farklılık yaşanmasının sebepleri arasında üretilen fermuarın kalitesi de etkin rol oynamaktadır. Sonuçta her fermuar üreticisi aynı kalitede mal üretimi gerçekleştirmemektedir.

Fermuar Fiyat Hesapla

Toptan fermuar satışı gerçekleştiren firmamız online fermuar satışında kullanıcılara kolay ve hızlı alışveriş yapabilmeleri adına Fermuar.com sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden metal fermuar, kemik fermuar, naylon fermuar çeşitlerinden ihtiyacınız olan bir ürünü uygun fermuar fiyatlarıyla toptan fermuar satış yöntemi ile satın alabilirsiniz. Fermuar.com üzerinden müşterilerimize sunduğumuz toptan fermuar satın alma, uygun fiyata fermuar satın alma, hızlı ve kaliteli fermuar satın alma avantajlarının yanı sıra sitemiz üzerinden satın alacağız fermuarlar için fermuar fiyatı hesaplaması da yapabilirsiniz. Müşterilerimizin satın alma işlemlerini kolaylaştırmak için yapılmış olunan fermuar fiyatı hesaplama konusunda kolaylıkla kullanabileceğiniz dinamik hesap makinası yardımıyla tüm fermuar tipleri, fermuar modelleri ve fermuar ölçülerinde satın alacağınız fermuar çeşidinin birim fiyat hesaplamasını yapabilirsiniz. Fermuar çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hesaplama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.