banner

Gelinlik ve Abiye Elbise Üreticileri için Fermuar Modelleri

Gelinlik ve Abiye Elbise Üreticileri için Fermuar Modelleri

Özel günler için elbise üretimi yapan tekstil firmalarının üretim atölyeleri elbise fermuarları nelerdir? Abiye üretimi yapan firmaların yanı sıra gelinlik dikimi yapan kişilerinde ihtiyacı olan gelinlik fermuarlarından hangi modelleri seçmesi gereklidir? Giyim tekstil firmalarının ihtiyacı olan ürünlerin imalatçısı olan Fermuar.com firmasından kaliteli yerli imalat fermuarları toptan fiyatlarıyla bulabilirsiniz. Seri üretimlerini gerçekleştirdiğimiz fermuarların yanı sıra dilerseniz özel üretim fermuarda yapılabilmektedir.

Gelinlik Fermuarı Olarak Tercih Edilen Fermuarlar;

Gelinlik fermuarı olarak naylon fermuar modellerinden gizli fermuar çeşidi kullanılmaktadır. Diş kısımlarının gelinliğin alt kısmında yer almasından dolayı belli olmaz. Ancak gelinliğin modelinde fermuarın geldiği kısımda kumaş kapaması bulunuyorsa naylon fermuarda kullanılabilir. Bunun için hem gizli fermuar hem de ince dişli naylon fermuarlar kullanabilirsiniz.

Gizli Dokuma Naylon Fermuar

N5 Dipli Plastik Fermuar

Abiye Elbise Fermuarı için Kullanabileceğiniz Fermuar Önerisi

Abiye fermuarı olarak yine naylon fermuar çeşitleri kullanılmaktadır. Ters dipli olan naylon fermuar çeşidinin de dişli kısımları elbisenin içinde kaldığı ve dışarıdan belli olmadığı için abiye fermuarı olarak rahatlıkla tercih edilebilir.

                  


Gizli Tül Naylon Fermuar

N5 Ters Dipli Fermuar

Tekstil aksesuarlarda ihtiyacınız olan tüm çeşitleri bünyesinde barındıran Fermuar.com markası fermuar imalatçısı olup firmanıza uygun markalı fermuar üretimi de yapmaktadır. Firmanızın logosunu fermuar üzerinde yer almasını isterseniz hemen teklif alabilirsiniz. Dilerseniz perakende dilerseniz de toptan rulo fermuar satın alabilirsiniz. Fermuar fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için 0(212) 642 31 00 danışma hattını arayarak fiyat listesini öğrenebilirsiniz.