banner

Naylon Fermuar Modelleri

Naylon Fermuar Modelleri

Naylon fermuar, dişleri plastik ve polyester hammaddelerinden üretilen bir fermuar çeşididir. Naylon fermuar modelleri şerit, diş, kürsör, elcik, üst stop ve alt stop fermuar bileşenlerinden meydana gelmektedir. Naylon fermuarlar temelde plastik naylon fermuar ve polyester naylon fermuar olarak iki grupta sınıflandırılır. Ancak naylon fermuar modellerini gruplarken dişli yapısı, kürsör yapısı ve fermuar dişli kalınlığına göre sınıflandırmak mümkündür.

Naylon fermuar modelleri fermuar dişlisinin yapıldığı hammaddeye göre kategorize edilirken plastik naylon fermuar ve polyester naylon fermuar olarak gruplanmaktadır. Naylon fermuarlar dişli hammaddesi itibariyle yani dişlilerin oluşum yapısı itibariyle hafif giysi cepleri, hafif çanta cepleri, süs aksesuarları, torba ağızları, yatak ve kılıflar, gelinlik, abiye ve feracelerde ve benzeri ürünlerde kullanılmaktadır. Fermuar hazır giyim sektörünün ve aksesuar sektörünün yaygın temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Naylon fermuar modelleri esnek ve yumuşak yapıları itibariyle kullanıldığı ürüne zarar vermemektedir.

Naylon fermuar modelleri içerisinde dişli genişliğine göre de sınıflandırma yapılabilmesi mümkündür. Naylon fermuar modelleri dişli genişliğine göre TİP 5 naylon fermuar 4.00-4.20 mm, TİP 7 naylon fermuar 4.90-5.00 mm, TİP 10 naylon fermuar 5.90-6.00 mm ve TİP 11 naylon fermuar 6.30-6.40 mm olarak çeşitlilik göstermektedir. Fermuar dişli genişliği fermuarın dikileceği ürünün modeline, yapısına ve tarzına göre değişiklik göstermektedir.

Naylon fermuar modelleri kendi içerisinde ayrıca kürsör türüne göre de çeşitlilik göstermektedir. Naylon fermuar modellerinin kürsör yapıları dipli naylon fermuar, separe naylon fermuar ve kombi naylon fermuar modelleri olarak sınıflandırılmaktadır. Dipli naylon fermuar modelleri de kendi içerisinde tek kürsörlü dipli naylon fermuarlar ve çift kürsörlü dipli naylon fermuarlar olarak iki ayrı sınıfa ayrılmaktadır. Yine çift kürsörlü dipli naylon fermuar modelleri de kendi arasında O tipi çift kürsörlü dipli naylon fermuar ve X tipi çift kürsörlü dipli naylon fermuar olarak çeşitlilik göstermektedir. Naylon fermuar kürsörlerinde sınıfsal ayrıştırma yapılırken kürsörün açılış, kapanış yapısına göre ve alt stop ile üst stop yapısına göre farklılıklar olmaktadır.

Naylon fermuar modellerinin ürün bazlı kategorize edilmesi de mümkündür. Bu bağlamda naylon fermuar modelleri içerisinde; dipli naylon fermuar, su itici naylon fermuar, gizli fermuar, O tip naylon fermuar,  X tip naylon fermuar, separe naylon fermuar modelleri yer almaktadır. Bu naylon fermuar çeşitlerini toptan fermuar satışımız ile uygun fermuar fiyatlarıyla online fermuar satış sitesi Fermuar.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Naylon Fermuar Çeşitleri

N10 Dipli Ters Naylon Fermuar
N10 Dipli Ters Naylon Fermuar
N10 Separe Plastik Naylon Fermuar
N10 Separe Plastik Naylon Fermuar
N10 Separe Tel Naylon Fermuar
N10 Separe Tel Naylon Fermuar
N5 Dipli Plastik Naylon Fermuar

N5 Dipli Plastik Naylon Fermuar

N5 Ters Dipli Naylon Fermuar
N5 Ters Dipli Naylon Fermuar
N5 Ters Dipli Plastik Naylon Fermuar

N5 Ters Dipli Plastik Naylon Fermuar

Gizli Tül Naylon Fermuar
Gizli Tül Naylon Fermuar
N10 Kombi Naylon Fermuar
N10 Kombi Naylon Fermuar
N5 Dipli Naylon Fermuar
N5 Dipli Naylon Fermuar
N10
N10 “O” Naylon Fermuar
Gizli Dokuma Naylon Fermuar
Gizli Dokuma Naylon Fermuar
N10
N10 “X” Naylon Fermuar
N10 Dipli Plastik Naylon Fermuar
N10 Dipli Plastik Naylon Fermuar