Fermuar.com Hakkında

Özellikle Hazır Giyim sektörünün ihtiyacı olan en ana kalem aksesuar “FERMUAR” ı dünya çapında yaşanan teknolojik gelişmeler çerçevesinde “online temin edilebilir” kılmak için yola çıkıldı.

Fermuar Çeşitlerimiz

 

Metal Fermuar

Metal fermuar, dişleri farklı metal ham maddelerinden üretilen ve kullanım alanı yaygın olan bir fermuar çeşididir. Metal fermuarlar içerisinde pirinç metal fermuar, pirinç oksit metal fermuar, pirinç kalay metal fermuar, alpaka metal fermuar, alpaka nikel oksit metal fermuar, bakır metal fermuar ve alüminyum metal fermuar seçenekleri yer almaktadır. Metal fermuar tipleri diş genişliğine göre farklılık göstermektedir. TİP 2 metal fermuar 3.50-3.60 mm, TİP 4 metal fermuar 4.45-4.55 mm, TİP 5 metal fermuar 5.80-6.00 mm, TİP 8 metal fermuar 8.10-8.20 mm ve TİP 10 metal fermuar 8.50-8.60 mm genişliğine sahiptir. Metal fermuarlar özellikle taş ve asit yıkamaya karşı dayanıklı bir yapıdadır. Bu özelliği doğrultusunda metal fermuarlar Jean sektöründe, deri sektöründe, spor giyimde ve benzeri alanlarda tercih edilmektedir.
 

Kemik Fermuar

Kemik fermuar; poly-asetal ham maddesinden üretilmekte olan fermuar çeşididir. Kemik fermuarlar poly-asetal hammaddesinin fermuar şeridine enjekte edilerek yapılmakta olan bir fermuar modelidir. Kemik fermuarlar çeşitli renk seçeneklerinde üretilebilen, geniş yelpazede ürün sunumuna sahiptir. Kemik dişli fermuarların genel kullanım alanları yaygın olarak mont, kaban, yağmurluk, eşofman gibi giysilerde olduğu bilinmektedir. Kemik fermuar tipleri diş genişliğine göre farklı genişliğe sahip olmaktadır. Kemik fermuarların diş genişlikleri içerisinde TİP 3 kemik fermuar 4.40-4.50 mm, TİP 6 kemik fermuar 7.80-7.90 mm ve TİP 9 8.50-8.60 mm genişliğine sahip kemik fermuar çeşitleri yer almaktadır.
 

Naylon Fermuar

Naylon fermuar; fermuar dişleri plastik ya da polyester ham maddesinden üretilmekte olan fermuar modelidir. Naylon fermuarlar üretildikleri ham maddeye göre kendi içerisinde plastik naylon fermuar ve polyester naylon fermuar olarak ikiye ayrılmaktadır. Naylon fermuarlar spiral fermuar ismiyle de anılmaktadır. Naylon fermuarların genel kullanım yerleri özellikle bebek, çocuk ve kadın giyimidir. Naylon fermuarlar diş genişliğine göre kendi içerisinde farklı tip modellere ayrılmaktadırlar. Diş genişliğine göre naylon fermuarlar içerisinde; TİP 5 naylon fermuar 4.00-4.20 mm, TİP 7 naylon fermuar 4.90-5.00 mm, TİP 10 naylon fermuar 5.90-6.00 mm ve TİP 11 naylon fermuar 6.30-6.40 mm genişliğinde naylon fermuar modelleri yer almaktadır.

Fermuar Fiyatları

Toptan fermuar satışı gerçekleştiren firmamız online fermuar satışında kullanıcılara kolay ve hızlı alışveriş yapabilmeleri adına Fermuar.com sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden metal fermuar, kemik fermuar, naylon fermuar çeşitlerinden ihtiyacınız olan bir ürünü uygun fermuar fiyatlarıyla toptan fermuar satış yöntemi ile satın alabilirsiniz. Fermuar.com üzerinden müşterilerimize sunduğumuz toptan fermuar satın alma, uygun fiyata fermuar satın alma, hızlı ve kaliteli fermuar satın alma avantajlarının yanı sıra sitemiz üzerinden satın alacağız fermuarlar için fermuar fiyatı hesaplaması da yapabilirsiniz. Müşterilerimizin satın alma işlemlerini kolaylaştırmak için yapılmış olunan fermuar fiyatı hesaplama konusunda kolaylıkla kullanabileceğiniz dinamik hesap makinası yardımıyla tüm fermuar tipleri, fermuar modelleri ve fermuar ölçülerinde satın alacağınız fermuar çeşidinin birim fiyat hesaplamasını yapabilirsiniz.

Fermuar Modellerimiz