Naylon Fermuar

Fermuar sektörünün yenilikçi fikirleri, ürün geliştirici çalışmaları ile önemli firmalarından olan ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteli hizmet sunan firmamız fermuar satış sitesi olan Fermuar.com sitesi üzerinden toptan fermuar satışı çalışmaları gerçekleştirmektedir. Hem kendi üretimleri hem de onaylı fermuar markalarının temsilciğini yapan firmamız, kalite ve hız sloganı ile toptan fermuar satışı hizmetini kusursuz bir şekilde vermektedir. Firmamız fermuar ürün yelpazesi içerisinde naylon fermuar, metal fermuar ve kemik fermuar çeşitlerine ait birçok farklı modelde fermuar çeşidine sahiptir. Firmamız bünyesinde yer alan naylon fermuar modellerinin temel manada ürün içerikleri ve özellikleri şu şekildedir:

Naylon fermuar; fermuar dişleri plastik ya da polyester ham maddesinden üretilmekte olan fermuar modelidir. Naylon fermuarlar üretildikleri ham maddeye göre kendi içerisinde plastik naylon fermuar ve polyester naylon fermuar olarak ikiye ayrılmaktadır. Naylon fermuarlar spiral fermuar ismiyle de anılmaktadır. Naylon fermuarların genel kullanım yerleri özellikle bebek, çocuk ve kadın giyimidir. Plastik fermuarlar diş genişliğine göre kendi içerisinde farklı tip modellere ayrılmaktadırlar. Diş genişliğine göre naylon fermuarlar içerisinde; TİP 5 naylon fermuar 4.00-4.20 mm, TİP 7 naylon fermuar 4.90-5.00 mm, TİP 10 naylon fermuar 5.90-6.00 mm ve TİP 11 naylon fermuar 6.30-6.40 mm genişliğinde naylon fermuar modelleri yer almaktadır.

Polyester ve Plastik Fermuar Çeşitleri

Fermuar çeşitleri birçok sektörün temel kullanım ürünleri arasında yer almaktadır. Oldukça yaygın kullanıma sahip olan fermuar ürünleri dipli fermuar, separe fermuar ve kombi fermuar olarak üç ana model ayrılmaktadır. Bu fermuar modellerinden olan dipli fermuarlarda kendi içerisinde dipli tek kürsörlü fermuarlar, dipli çift kürsörlü fermuarlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu temel fermuar modellerinde toptan fermuar satışı gerçekleştiren firmamız bünyesinde özelleştirilmiş olarak dipli naylon fermuar, separe naylon fermuar ve kombi naylon fermuar modellerini de toptan fermuar satışı kapsamında uygun fiyatlar ile Fermuar.com üzerinden satın alabilirsiniz. Temel fermuar çeşitleri içerisinde farklı özelliklere göre üretimi gerçekleştirilen plastik fermuar çeşitlerinden olan dipli naylon fermuar, su itici naylon fermuar, gizli fermuar, O tip naylon fermuar,  tip naylon fermuar, separe naylon fermuar modellerinden ihtiyacınız olanı sipariş verebilirsiniz. Plastik fermuar elcikleri ve fermuar çeşitlerinin toptan fermuar satışı için uygun fiyatlar ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

N10 Dipli Ters Naylon Fermuar
N10 Dipli Ters Naylon Fermuar
N10 Separe Plastik Naylon Fermuar
N10 Separe Plastik Naylon Fermuar
N10 Separe Tel Naylon Fermuar
N10 Separe Tel Naylon Fermuar
N5 Dipli Plastik Naylon Fermuar

N5 Dipli Plastik Naylon Fermuar

N5 Ters Dipli Naylon Fermuar
N5 Ters Dipli Naylon Fermuar
N5 Ters Dipli Plastik Naylon Fermuar

N5 Ters Dipli Plastik Naylon Fermuar

Gizli Tül Naylon Fermuar
Gizli Tül Naylon Fermuar
N10 Kombi Naylon Fermuar
N10 Kombi Naylon Fermuar
N5 Dipli Naylon Fermuar
N5 Dipli Naylon Fermuar
N10
N10 “O” Naylon Fermuar
Gizli Dokuma Naylon Fermuar
Gizli Dokuma Naylon Fermuar
N10
N10 “X” Naylon Fermuar
N10 Dipli Plastik Naylon Fermuar
N10 Dipli Plastik Naylon Fermuar