Kemik Fermuar

Fermuar sektörünün tecrübeli ve gerçekleştirdiği yenilikler ile önemli yapı taşlarından olan fermuar satış firması bünyesinde tüm fermuar çeşitleri ile ilgili ürünler bulunmaktadır. Toptan fermuar satışı gerçekleştiren Fermuar.com sitesinden ihtiyacınıza yönelik olarak istediğiniz fermuar türünde ürün satın almanız mümkündür. Fermuar.com birçok farklı sektörün temel ihtiyaçlarından biri olan fermuarların hem toptan satışı hem de kaliteli ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Fermuar çeşitleri üretim maddesine göre temelde üçe ayrılmaktadır. Bu fermuar modellerinden biri de kemik fermuar çeşitleridir.

Kemik fermuar; poly-asetal ham maddesinden üretilmekte olan fermuar çeşididir. Kemik fermuarlar poly-asetal hammaddesinin fermuar şeridine enjekte edilerek yapılmakta olan bir fermuar modelidir. Kemik fermuarlar çeşitli renk seçeneklerinde üretilebilen, geniş yelpazede ürün sunumuna sahiptir. Kemik dişli fermuarların genel kullanım alanları yaygın olarak mont, kaban, yağmurluk, eşofman gibi giysilerde olduğu bilinmektedir. Kemik fermuar tipleri diş genişliğine göre farklı genişliğe sahip olmaktadır. Kemik fermuarların diş genişlikleri içerisinde TİP 3 kemik fermuar 4.40-4.50 mm, TİP 6 kemik fermuar 7.80-7.90 mm ve TİP 9 8.50-8.60 mm genişliğine sahip kemik fermuar çeşitleri yer almaktadır.

Çeşitli sektörler içerisinde kullanılmakta olan fermuar ürünlerinin yapısına göre temel anlamda 3 farklı ana modeli bulunmaktadır. Bu fermuar modelleri dipli fermuar, separe fermuar ve kombi fermuar modelleridir. Kemik fermuar çeşitleri ise bu üç fermuar yapısına uygun şekilde dipli kemik fermuar, separe kemik fermuar ve kombi kemik fermuar olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Kemik fermuar modellerinin tüm çeşitlerini bünyesinde bulundurmakta olan Fermuar.com sitesi üzerinden toptan fermuar alımı gerçekleştirebilirsiniz. Online fermuar satış hizmeti veren firmamızın kemik fermuar ürün gamı içerisinde yer alan K3 dipli fermuar, K3 separe fermuar, K3 O tip fermuar, K3 kombi fermuar, K6 separe fermuar, K10 dipli fermuar, K10 separe fermuar ve K10 kombi fermuar modellerini hızlı ve kalite garantisi ile online olarak toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kemik Fermuar Çeşitleri

K3 Dipli Kemik Fermuar

K3 Dipli Kemik Fermuar

K6 Dipli Kemik Fermuar
K6 Dipli Kemik Fermuar
K9 Dipli Kemik Fermuar
K9 Dipli Kemik Fermuar
K9 Kombi Kemik Fermuar
K9 Kombi Kemik Fermuar
K3 Separe Kemik Fermuar
K3 Separe Kemik Fermuar
K6 Separe Kemik Fermuar
K6 Separe Kemik Fermuar
K3 O Tip Kemik Fermuar
K3 O Tip Kemik Fermuar
K3 Kombi Kemik Fermuar
K3 Kombi Kemik Fermuar
K9 Separe Kemik Fermuar
K9 Separe Kemik Fermuar