Baskılı Fermuar Modelleri

Baskılı Fermuar Modelleri

Fermuarın fark edilmemesini sağlamak için ne yapmalıyız? Hazır giyim, ev tekstili, çanta ve seyahat ekipmanlarında yaygın olarak kullandığımız fermuarların bütünlüğü bozmaması için kurtarıcımız baskılı fermuarlardır. Özellikle fermuar kullanmak zorunda olduğumuz ancak fark edilmesini istemediğimiz alanlarda baskılı fermuar doğru tercih olacaktır. Fermuar üzerine özel olarak “Picta” tekniği ile yapılan baskı sayesinde fermuar kullandığınız belli bile olmayacaktır. Fermuarın dişli ve şerit kısımlarına yapılan baskı fermuarın görünmemesini sağlar. Fermuarın iç tarafında kalan dişli kısım dışarıdan fark edilmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Baskılı fermuar üretimleri sırasında yüksek kalite baskı yapıldığından dolayı kullanıldığı alanda bütünlük sağlar ve dikkat çekmez.

Baskılı fermuarlar naylon fermuar ve kemik fermuar modellerinde rahatlıkla uygulanabilir. Naylon fermuar ve kemik fermuarın kullanılabildiği her alanda baskılı fermuarları kullanabilirsiniz. Gelinlik, abiye, mont, pantolon, çanta, ayakkabı ve daha bir çok alanda kullandığımız fermuarların genel görüntüyü bozmaması için baskılı fermuarları kullanmalıyız. Örnek verecek olursak; abiye dikimi sırasında mecburen kullandığımız fermuar elbisenin arka kısmından görünerek elbisenin şıklığına gölge düşürecektir. Elbisenin desenine uyum sağlamayan düz renkteki fermuar yerine elbisenin bütününe uyum sağlayan sizin istediğiniz bir baskı ile fermuarınızı gizleyebilirsiniz. Baskılı fermuarların kullanımı da bir hayli rahattır. Fermuar üzerinde bulunan baskılar yıkama sonrası reaksiyona uğramaz ve hiç bir şekilde bozulma yapmaz.
Baskılı fermuarlar rahat kullanımı ve görüntüsü dolayısıyla size bir çok alanda avantaj sağlamaktadır. Tekstil, aksesuar ve birçok sektörde kullanılabilecek baskılı fermuarları Fermuar.com’ dan temin edebilirsiniz. İstediğiniz desen ve renkte fermuar üretimi yapan Fermuar.com sizlere en uygun baskılı fermuar fiyatlarını sunacaktır. Baskılı fermuarlar hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için 0212 642 31 00 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.