Fermuar.com Hakkında

 

Özellikle Hazır Giyim sektörünün ihtiyacı olan en ana kalem aksesuar “FERMUAR” ı dünya çapında yaşanan teknolojik gelişmeler çerçevesinde “online temin edilebilir” kılmak için yola çıkıldı.

Elbette bu web sitesi sadece online fermuar sunumu/satışı yapılan bir platform olmayacak; bundan daha da öte sektöre farklı bir takım inovatif hareketlilik de sağlamayı temel amaç edindik. Oluşturacağımız forumlarla birlikte fermuar ve çeşitli aksesuarların ana ürüne dikilmesi/montajı sırasında/sonrasında oluşan sorunlar ve olası sorunlara bulunan/bulunabilecek çözümleri de tekstil sektörünün kullanımına açacağız.

Hedeflerimiz:

Birincil hedefimiz; fermuar ürününün fiyatlama standardının sağlanması ve bu sayede hizmet verilen firmaların önceden ölçülebilir maliyet yapmalarına imkan sağlamaktır. Bu düşünce çerçevesinde Türkiye içinde ilk olarak; tüm fermuar tipleri/modelleri/ölçülerinin hesaplanması için “dinamik hesap makinası” site içinde kullanıma açılmıştır.

Bununla beraber ticari hayattaki kimi zaman oluşan güven zedelenmesinin önüne geçmek için tüm satış süreçlerinin GET(Güvenli Elektronik Ticaret) üzerinden yürütülerek sonuçlanmasını sağlamayı amaç ediniyoruz. İletişime geçilmesini takiben GET(Güvenli Elektronik Ticaret) 9 takside kadar satış yapılabilir bir yapı kullanımda olacaktır.

Tüm tekstil camiasına hayırlı olmasını dileriz.