banner

Baskılı Fermuarlar Her Alanda Kullanılabilir Mı?

Baskılı Fermuarlar Her Alanda Kullanılabilir Mı?

Baskılı fermuar kullanıldığı alanlarda hoş bir görüntü sağlamaktadır. Baskılı fermuarların kullanım alanlarına geçmeden önce baskılı fermuarın ne olduğunu size açıklamak isteriz. Fermuar üzerine baskı yapılabilmesi ‘Picta’ tekniği ile kullanılarak gerçekleşir. Düz renkte bulunan fermuarlar desen yoğunluğu olan alanlarda dikkat çeker ve kullanıldığı alandaki bütünlüğü bozar. Bundan dolayı düz renkte bulunan fermuar üzerine tamamlayıcı desenler baskı yapılarak bütünlüğün bozulması engellenir. İstediğiniz deseni ve görüntüyü fermuar üzerine baskı yaptırabilirsiniz. Baskılı fermuarları nerelerde kullanabiliriz gelin şimdi birlikte bakalım;
Desenli abiyelerde kullanmak zorunda olduğunuz fermuarlar elbisenin genel görüntüsünü bozmasına izin vermeyin. Farklılık yaratmak amacıyla kullandığınız desenlerin fermuar üzerinde de bulunmasını istemez misiniz? Abiyenizde kullandığınız fermuarın elbisenin desen bütünlüğüne uyum sağlayarak görünüşünün bozulmaması için baskılı fermuarları kullanmalısınız.
Spor kıyafetleriniz için de baskılı fermuarları kullanabilirsiniz. Eşofman, sweatshirt, kapüşonlu ve diğer spor kıyafetlerinizde kullandığınız desenlerin devamlılığı için baskılı fermuarları tercih edebilirsiniz. Kapüşonlu üzerine tasarladığınız desenin düz fermuar rengi ile bölünmesini istemezsiniz. Fermuar kapatıldığı zaman düz renk görünmesi yerine desenin devamını fermuar üzerine baskı yaptırabilirsiniz.
Baskılı fermuar üzerine istediğiniz deseni, rengi ve görüntüyü baskı yaptırabilirsiniz. Fermuar kullandığınız her alanda baskılı fermuarları da kullanabilirsiniz. Hoş bir görüntü sağlayacak ve bir bütünlük oluşturacak baskılı fermuarlar hakkında detaylı bilgi almak ve baskılı fermuar fiyatlarını öğrenmek isterseniz Fermuar.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Fermuar.com sitesinden baskılı fermuarlarınızı ister toptan ister perakende olarak satın alabilirsiniz.