banner

Mont Üreticileri için Fermuar Modelleri

Mont Üreticileri için Fermuar Modelleri

Mont Fermuarı Modelleri

Mont üretimi yapan giyim tekstil atölyeleri üretimini yapacakları ürünlere göre fermuar modellerini seçmektedir. Dikimi yapılacak olan montun modeli ve kumaşı kullanılacak olan fermuarın çeşidini ve tipini belirlemektedir. Mont fermuarı olarak tercih edebileceğiniz fermuar modellerini ve fermuar tiplerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Deri Mont Fermuarı Olarak Tercih Edilecek Fermuar Modelleri

Deri kumaşı yumuşaklık bakımından farklılık gösterse dahi deri mont üretimi yapacak giyim tekstil atölyeleri deri mont fermuarlarını sunabiliriz.

   

T5 Dipli Metal Fermuar

T8 Dipli Metal Fermuar

T5 Separe Metal Fermuar

 

Deri mont fermuarı olarak tercih edebileceğiniz fermuar modellerini fermuar.com sitemizden inceleyerek hemen toptan veya perakende olarak satın alabilirsiniz.

Kaban Fermuarı Olarak Tercih Edilecek Fermuar Çeşitleri

Kaban üretiminde kullanılan ağır ve sert kumaşlar için dayanıklılığı yüksek olan metal fermuar ve kalın dişli kemik fermuar tipleri tercih edilmektedir. Deri mont fermuarı için kullandığınız fermuarları kaban fermuarı olarak da kullanabilirken ayrıca sizlere fermuar çeşitlerinden önerimiz olacak. Kaban fermuarı olarak dilerseniz aşağıdaki fermuarları da tercih edebilirsiniz.

Metal fermuar tercihleriniz için aşağıdaki fermuarları kullanabilirsiniz.

T8 Separe Metal Fermuar  

T8 Kombi Metal Fermuar

Kalın Diş fermuar tercihleriniz için aşağıdaki fermuarları kullanabilirsiniz.

K9 Dipli Kalın Diş Fermuar

 

K9 Kombi Kalın Diş Fermuar

K9 Separe Kalın Diş Fermuar

                       

Yağmurluk Fermuarı Olarak Tercih Edilecek Fermuar Tipleri

Yağmurluk üretimi yaparken kullanmış olduğunuz su geçirmez kumaşlar için su geçirmez fermuarları tercih etmeniz gereklidir. Yağmurluk fermuarı olarak giyim ürünlerinde aşağıdaki fermuar tiplerini kullanabilirsiniz.

                    

T5 Naylon Su Geçirmez Fermuar

 

T10 Naylon Su İtici Fermuar

Yelek Fermuarı Olarak Tercih Edilecek Fermuarlar

Şişme yelek, triko yelek gibi farklı türdeki kumaşlarınız için tercih edeceğiniz fermuarlar çeşitlilik göstermektedir. Yelek fermuarı olarak genellikle naylon fermuar ve kemik fermuarlar kullanılmaktadır.

                 

   

K6 Separe Kemik Fermuar

N10 Dipli Plastik Naylon Fermuar

Mont üretimlerinde kullanacağınız mont fermuarlarını ve diğer tüm fermuar modellerini dilerseniz toptan dilerseniz de perakende olarak fermuar.com sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Fermuar imalatçıları arasında lider firma Fermuar.com’dan uygun fiyatlarla fermuar satın alabilirsiniz.