banner

Terziler için Fermuar Modelleri

Terziler için Fermuar Modelleri

Giyim ürünlerinde bozulan fermuarı değiştiren, yeni kıyafetlere fermuar dikimi yapan terziler fermuarları nereden temin etmektedir? Terzilerin ihtiyaç duyduğu metal fermuar, kemik fermuar, naylon fermuar veya baskılı fermuar modelleri tek bir yerde. Mont, pantolon, bot, nevresim veya branda gibi ürünlerinizde fermuarınız bozulduğu zaman ürünü atmak yerine fermuarın değiştirilmesi daha cazip gelmektedir. Ancak her ürüne aynı fermuar uygun olmadığı için fermuar bulma konusunda sorun yaşayabiliriz. Bazı terziler bu fermuarları kendi temin ederken bazıları da ürün sahibinden istemektedir. Fermuarını değiştirmek istediğiniz ürüne uygun olan fermuar modellerini geniş ürün yelpazesiyle isteğe uygun üretim yapan fermuar.com ‘da bulabilirsiniz. Ürünü için hangi fermuar modeli olması gerektiğine karar veremeyenler için fermuar çeşitleri hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım;
Metal fermuarları diş rengine göre pirinç metal fermuar, bakır metal fermuar, alüminyum metal fermuar gibi farklı çeşitleri bulunmaktadır. Diş genişliklerine göre de farklılık gösteren metal fermuarlar 3.50-3.60 mm, 4.45-4.55 mm, 5.80-6.00 mm, 8.10-8.20 mm ve 8.50-8.60 mm olarak farklı genişliklere sahiptir. Terziler istediği genişlikteki ve uzunluktaki fermuarları fermuar.com’dan temin edebilir.
Kemik fermuarlar daha çok mont, yağmurluk, kaban gibi giyim ürünlerinin yanı sıra çadır, branda gibi ürünlerde de kullanılmaktadır. Farklı renk seçenekleri bulunan kemik fermuarlar diş genişliklerine göre farklılık göstermektedir. Tip 3, Tip 6, Tip 9 gibi genişliklerine göre farklı tiplere ayrılmaktadır. Terzilerin giyim ve diğer ürünlerin fermuar değişiminde ve dikiminde kullanabilecekleri fermuarları sitemizden temin edebilir.
Naylon fermuar modelleri daha çok hafif ve ince kumaşlarda kullanılmaktadır. Bebek kıyafetleri, gelinlikler, abiyeler ve yatak kılıfları gibi tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır. Giyim ürünlerin yanı sıra çanta ve cüzdan aksesuarlarında da kullanılmaktadır. Çanta tamiri yapan terzilerin ihtiyaç duyduğu tüm naylon fermuar çeşitlerini sitemizden bulabilir ve online fermuar fiyatlarını hesaplayabilir.
Toptan fermuar satışı yapan Fermuar.com sitesi üzerinden terzilere uygun fermuar fiyatlarıyla ihtiyacınız olan fermuarları temin edebilirsiniz. Naylon fermuar, metal fermuar, kemik fermuar modellerinin yanı sıra su geçirmez ürünler için su itici fermuarları kullanabilirsiniz. Terzilerin ihtiyacı olan tüm fermuar modelleri sitemizde.